האקדמיה לפיננסים BDO - תל אביב
האקדמיה לפיננסים BDO כיתות לימוד - כנסים - ת"א

האקדמיה לפיננסים BDO - תל אביב

האקדמיה לפיננסים BDO - תל אביב
טלפון: 072-2160583
טל' נוסף:
פקס:

אווירה סטודנטיאלית, כיתות לימוד מודולאריות ומאובזרות, מעטפת מורחבת של שירותים לכל צורך לימודי ולוקיישן אופטימאלי בסמיכות למוקדי תחבורה ודרכי גישה ראשיים בעיר הגדולה, כל אלו ועוד ממתינים גם לכם בקמפוס האקדמיה לפיננסים BDO, מתחם אקדמי המאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול של כיתות לימוד להשכרה בתל אביב.

 

בקמפוס, תוכלו לקיים מגוון רחב של קורסים והשתלמויות מקצועיות לכל מטרה לימודית או עסקית כזו או אחרת וליהנות מ- כיתות לימוד מאובזרות המיועדות ל – 15 עד 120 איש. כמו כן, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מסלולי השכרה על בסיס שעתי, יומי, שבועי או תקופתי וליהנות משירותים נלווים לכל צורך לימודי - עסקי.

 

במתחם האקדמי, תוכלו לקיים בין היתר כנסים והרצאות, סדנאות וקורסים, ימי עיון והשתלמות, ישיבות הנהלה ועוד.

 כתובת: מנחם בגין 48, תל אביב

map

כיתות הלימוד


כיתת גליל  (קומת כניסה) – כיתת מחשבים כוללת– מחיר לשעת שעון 200 ₪ + מע"מ
32 עמדות מחשב מתקדמות (מחשב אישי + מסך), עמדת מרצה plug-in אפשרות חיבור מהיר למחשב נייד, שליטה על סאונד והקרנה,  מקרן + מסך חשמלי,  2 מסכי טלוויזיה להקרנת התכנים המוצגים,  לוח מחיק,  צילום ההרצאות באמצעות מערכת classboost של רד-בינת (בתוספת תשלום),   אקוסטיקה ומיזוג

כיתת  עוגן – (קומה 5) – מחיר לשעת שעון 200 ₪ + מע"מ
40 מקומות ישיבה מודולרית הניתנים להזזה ועיצוב על פי דרישה – כיסאות ושולחנות, עמדת מרצה plug-in אפשרות חיבור מהיר למחשב נייד, שליטה על סאונד והקרנה, מקרן + מסך חשמלי, לוח מחיק, צילום ההרצאות באמצעות מערכת classboost של רד-בינת. )בתוספת תשלום),     אקוסטיקה ומיזוג


כיתת נגב – (קומת כניסה) – מחיר לשעת שעון 200 ₪ + מע"מ
60 מקומות ישיבה מודולרית הניתנים להזזה ועיצוב על פי דרישה – כיסאות סטודנט,  עמדת מרצה חכמה plug-in אפשרות חיבור מהיר למחשב נייד, שליטה על סאונד והקרנה, חיבור חשמל, חיבור VGA, חיבור HDMI, מקרן + מסך חשמלי, במת מרצה מותאמת לעריכת פאנלים מקצועיים,  לוח מחיק, צילום ההרצאות באמצעות מערכת class boost של רד-בינת (בתוספת תשלום), אקוסטיקה ומיזוג.


כיתת  שרון – (קומת כניסה)  – מחיר לשעת שעון 200 ₪ + מע"מ
40 מקומות ישיבה מודולרית הניתנים להזזה ועיצוב על פי דרישה – כיסאות ושולחנות,  עמדת מרצה plug-in אפשרות חיבור מהיר למחשב נייד, שליטה על סאונד והקרנה, מקרן + מסך חשמלי,  לוח מחיק, צילום ההרצאות באמצעות מערכת classboost של רד-בינת. )בתוספת תשלום),    אקוסטיקה ומיזוג


כיתת תבור – (קומה  6)  / כיתת  כרמל - (קומה 10) – מחיר לשעת שעון 200 ₪ + מע"מ
 60 מקומות ישיבה מודולרים הניתנים להזזה ועיצוב על פי דרישה– כיסאות ושולחנות,  עמדת מרצה plug-in אפשרות חיבור מהיר למחשב נייד, שליטה על סאונד והקרנה,  מקרן + מסך חשמלי, לוח מחיק,  צילום ההרצאות באמצעות מערכת classboost של רד-בינת (בתוספת תשלום),   אקוסטיקה ומיזוג .

אולם (קומת כניסה) – מחיר לשעת שעון 600 ₪ + מע"מ
100 מקומות ישיבה מודולרים הניתנים להזזה ועיצוב על פי דרישה, עמדת מרצה חכמה plug-in אפשרות חיבור מהיר למחשב נייד, שליטה על סאונד והקרנה, חיבור חשמל, חיבור VGA, חיבור HDMI, מקרן + מסך חשמלי, מסך טלוויזיה להקרנת התכנים המוצגים ליושבים מאחור,  במת מרצה מותאמת לעריכת פאנלים מקצועיים, לוח מחיק, צילום ההרצאות באמצעות מערכת class boost של רד-בינת (בתוספת תשלום), אקוסטיקה ומיזוג.