מקומות לאירועים וכנסים
ימי כיף לחברות
תכנים והפעלות
אירגון והפקה
צילום / מוסיקה / קייטרינג
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

אסי קרקסי - מופעי קרקס וסדנאות ג'אגלינג

אסי קרקסי - מופעי קרקס וסדנאות ג'אגלינג
טלפון: 050-3439396
טל' נוסף:
פקס:
צור קשר
מלאו את הפרטים מטה ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם!
:
:
:
:
...Loading...

הוסיפו ליום הגיבוש החברתי שלכם ממד אחר של הנאה ושמחת חיים עם סדנאות הקרקס והלהטוטנות של אסי קרקסי, סדנאות בהן כל העובדים לומדים מיומנויות מיוחדות ביום של כיף, בדרך שגורמת לכולם להיות ביחד בשמחה ומכל הלב.

 

אסי קרקסי מציע מגוון נרחב של סדנאות שיגרמו לכם להרגיש ביום הגיבוש של החברה שלכם כמו להטוטנים, ויפתחו בפניכם דרך לעולמות חדשים וקסומים שיכולים לגלות, עם קצת תרגול, את סודותיהם בפניכם.

 

כך לדוגמה תוכלו לבחור בסדנת הג'אגלינג, סדנת להטוטנות בה לומדים את אומנות זריקת ותפיסת חפצים, תוך כדי שמירה על איזון הגוף. המשתתפים מתנסים בלהטוטים בעזרת תרגילים פשוטים יחסית למתחילים, וגם תרגילים קשים יותר למתקדמים, וכל זאת תוך שימוש בציוד חדיש. כסדנה משלימה תוכלו לבחור בסדנה להכנת כדורי ג'אגלינג בה כל משתתף מכין לעצמו 3 כדורים צבעוניים, שיהיה אפשר להתאמן בבית. במהלך הסדנה מקבלים תרגול בסיסי בג'ינגול של 3 כדורים.

 

בין הסדנאות האחרות שאסי קרקסי מציע ליום גיבוש חברתי, בהתאמה מושלמת למשתתפים, ניתן למצוא סדנת הליכה על קביים בגבהים שונים; סדנת הליכה על חבל ברזל מתוח בדיוק כמו בקרקס אמיתי; וסדנה ליצירת בועות סבון ענקיות בה לומדים את הקסם ומתרגלים באופן מלא יצירת בועות מיוחדות בגדלים שונים.

 

צרו עמנו קשר לרשימת הסדנאות המלאה, וגם לקבל הצעת מחיר עבור יום סדנאות מרוכז ומיוחד לכמות גדולה של עובדים.

 

 

בקרו באתר האינטרנט שלנו

 


כתובת:
map