מקומות לאירועים וכנסים
ימי כיף לחברות
תכנים והפעלות
אירגון והפקה
צילום / מוסיקה / קייטרינג
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

תכנון ימי כיף לעובדים

חשים שצוות העובדים שלכם לחוץ שחוק ומותש? מחפשים דרך מוצלחת לעורר בהם את אש המוטיבציה מחדש? ככל הנראה הגיע הזמן לתכנן בעבורם אירוע גיבוש מהנה, מרגיע מרתק ומאחד! 

מדוע כדאי לערוך ימי כיף לעובדים?

 

בתחילת דרכו של העידן התעשייתי, בעלי הארגונים השונים כשלו מלייחס חשיבות רבה לרווחת העובד ולהשפעות החיוביות שלה. כתוצאה מכך, הצוות חש כ"בורג במכונה" והתאפיין מתח נפשי רב לצד חוסר מוטיבציה מובהק. זאת בשל העבודה הרבה, הימים הארוכים במשרד, החלק הקטן שכל אחד ממלא ושאר המאפיינים של העבודה התעשייתית.

 

אולם, בעשורים האחרונים חל שינוי של ממש בגישות התיאורטיות והמעשיות כלפי החשיבות הגבוהה של ההון האנושי בארגון. בהתאם לכך, יותר ויותר בעלי חברות שמים דגש רב על האקלים החברתי שבארגון ואף עורכים שימוש במגוון שיטות שונות, במטרה לפתח אצל צוות העובדים תחושת נאמנות ואכפתיות כלפי הארגון וכלפי מטרותיו.

 

אחת הדרכים הטובות והמוצלחות ביותר לפיתוח תרבות ארגונית חיובית הינה תכנון אירועים מגבשים, מרגיעים ומפנקים אשר ייצרו אצל העובדים תחושה של סיפוק ושל שביעות רצון ממקום העבודה. הפעילויות השונות אותן ניתן לבצע יכולות להיות פעילות קצרות לשחרור מתחים כגון יציאה משותפת למסעדה איכותית או ביקור משותף בספא, בדומה לכדור הרגעה, לצד פעילויות ארוכות יותר כגון ימי גיבוש.

 

כיצד לתכנן פעילויות לצוות העובדים?

 

בכל הנוגע לקונספטים השונים של אירועים מגבשים ומפנקים השמיים הם הגבול ולכן, על מנת להשיג באופן מלא את המטרות אשר לשמן אתם מתכנסים, יש להתאים את תכני האירוע אל התוצאות אותן אתם מקווים להשיג. לדוגמא – בעוד שבילוי משותף בספא עשוי להוות דרך נפלאה להפיג מתחים וחרדות ולהביע תודה והוקרה לצוות, לא מדובר כלל וכלל בפעילות מגבשת.

 

לכן, אם ברצונכם ליצור אחידות ושיתוף פעולה בין צוות העובדים, יהיה עליכם לחשוב על פעילות אחרת כגון תכנון יום גיבוש המורכב ממגוון משימות שונות, אשר מאחוריהן עומד מכנה משותף אחד – עבודת צוות. כך, תוכלו ליצור בעבורם פעילות מהנה ומאתגרת תוך שימת הדגש על יצירת קרבה בין העובדים.

 

סוגים שונים של ימי כיף לעובדים

 

בין הסוגים השונים של הפעילויות לעובדים ניתן למנות:

 

פעילויות מפנקות

בקטגוריה זו ניתן לכלול בילויים משותפים כגון יציאה למסעדה, ביקור בספא, יציאה משותפת לקולנוע ועוד. המכנה המשותף של הפעילויות הללו הינו הבעת תודה והערכה כלפי חברי הצוות. יש לבחור בפעילות שמתאימה הן לקהל היעד והן לכמות המוזמנים שאמורים להגיע. אם מדובר בארגון ענק, מקום כמו מסעדה לא ממש יתאים, במקרים אלה יהיה צורך כנראה לסגור מקום שלם לטובת האירוע. כך או כך – חשוב שהבחירה תיעשה תוך שיקולים אחראיים.

 

פעילויות משכילות

בקטגוריה זו ניתן לכלול עריכת הרצאות שונות, אשר מהוות הזדמנות מצוינת לשינוי אווירה, תוך כדי השגת ערך מוסף של לימוד העובדים תכנים מעניינים ורלוונטיים. ניתן לשלב את יום העיון יחד עם פעילויות מהנות אחרות, חוויות אתגריות או מאחדות וכמובן גם ארוחה טובה בסוף היום. כך היום יהיה גם מעשיר וגם מהנה אך יכול להוות גם חופשה מהעבודה השוטפת הרגילה של העובדים.

 

ימי גיבוש

בקטגוריה זו ניתן למנות מגוון פעילויות אשר מטרתן העיקרית הינה יצירת גיבוש. בין הפעילויות האפשריות ניתן למנות: טיול אתגרי, משימות בסגנון תוכנית ריאליטי מרתקת ועוד. כך, תוכלו ליצור בעבור הצוות חוויה מרתקת ומעניינת, תוך כדי השגת ערך מוסף בדמות יצירת תחושת לכידות.

 

מה חשוב לקחת בחשבון?

 

הנה כמה דברים שכדאי לחשוב עליהם לפני שבוחרים:

 

כמה אנשים מגיעים? האם המקום מתאים לאותה כמות מוזמנים? חשוב שתהיה סביבה רגועה שלא יהיה צפוף או הומה מדי ושאנשים יוכלו לדבר זה עם זה בלי לחץ ועצבים, אחרי הכל מטרת היום הזה היא גיבוש.

 

האם הפעילות שנבחרה מתאימה לכולם? כולל נשים בהיריון או אנשים שמתקשים ללכת? חשוב לוודא לפני שבוחרים בפעילות אתגרית שאכן כולם יוכלו להשתתף ושאיש לא יאלץ לשבת בצד.

 

תקציב זה הכל, כך שחשוב שכל הוצאות היום יעמדו במסגרת התקציב שנקבע לכך מראש. לשם כך יש להקפיד ולבחור רק בשירותים העומדים באותה מסגרת שנבחרה.

 

אודות אינדקס כנסים ואירועים עסקיים

 

מחפשים אנשי מקצוע המתמחים בתכנון, הפקה והוצאה אל הפועל של ימי כיף לעובדים? הגעתם למקום הנכון! אצלנו באינדקס תמצאו את מיטב הספקים והמומחים המחזיקים בניסיון רב ובהצלחה מוכחת של הפקת אירועים כגון יום עיון לצד פעילויות גיבוש ופינוק לעובדים.

 

באמצעות מנגנון החיפוש החכם שלנו, תוכלו למקד את חיפושכם אחר אנשי המקצוע המתאימים ולמצוא את כל מה שאתם צריכים תחת קורת גג נוחה אחת. אז למה אתם מחכים?

 

פשוט הכניסו את הפרטים של הספק אותו אתם מחפשים ואת המיקום הרלוונטי בארץ, והמנוע כבר יבחר עבורכם אך ורק שירותים רלוונטיים. באופן זה לא תבזבזו זמן יקר על איתור נותני השירות ותוכלו להתמקד אך ורק בבחירת הספקים המתאימים ביותר.