מקומות לאירועים וכנסים
ימי כיף לחברות
תכנים והפעלות
אירגון והפקה
צילום / מוסיקה / קייטרינג
קייטרינג / בר
ארגון חתונה
אטרקציות
חינות
שבת חתן

ימי עיון

הימים שלהם כל עובד מחכה - ימי עיון

הפקת יום עיון, מעניקה לעובדי ארגון או חברה יום מלא, או מספר ימי עיון, מחוץ למקום העבודה ולמסגרת המוכרת שלהם, על מנת להעשירם בתכנים ובהרצאות הרלוונטיים לתחום העיסוק שלהם. הפעילות נעשית כדי לשפר את התנהלותם היומיומית, או על מנת להעשירם דרך יום עיון בידע כללי שאינו נוגע לעבודה עצמה, אלא למישור האישי ולחייהם הפרטיים, המשליכים על התנהלותם.

הפקת ימי עיון היא משימה אפשרית!

המטרות המקצועיות של ימי עיון הן ברורות. באמצעות יום עיון ניתן להעשיר את ידיעותיו של עובד בתחום מסויים, להכשיר עובד בתחום חדש, להעמיק ידע קיים של עובד, ואף לתגמל את העובדים בשימור הידע והיכולות המקצועיות בצורה מעניינת וחדשה, המועברת דרך יום עיון מהנה. באמצעות יום עיון מתרעננים העובדים, מקבלים זריקת מרץ ואנרגיות חדשות, כמו גם ידע מקצועי, שתורם להם משמעותית. מהסיבות הללו רצוי מאוד לערוך ימי עיון במקומות שערוכים לכך, ומסוגלים לספק הן אווירת לימודים נעימה, אלגנטית ומכובדת, והן כיפית, ולהתאים את עצמם לכל כמות של אנשים. מקום שעורך יום עיון חייב להיות בנוי היטב, ולספק את כל השירותים להם זקוקים אורחיו.

 

ימי עיון אפקטיביים הם כאלו שבנויים ומנוהלים בצורה נכונה, ובידי אנשי מקצוע מוכשרים לכך, במקומות איכותיים ובדרכי נועם.

 

איך לבחור מקום נכון עבור יום עיון לעובדים?

כיום ישנו מספר רב של מקומות שעורכים ימי עיון כמו גם קונגרסים וכנסים מקצועיים שונים. חשבו היטב באיזה איזור תרצו לבצע יום עיון ואת דרכי הגישה אליו. בדקו מהו התקציב שעומד לרשותכם עבור ימי עיון ואילו מקומות רלוונטים. ערכו השוואה בין המקומות השונים ובין אופיים והשירותים שהם מציעים, ובררו כמה נסיון בעריכת ימי עיון יש להם. השקעה של מחשבה מראש לגבי יום עיון, תבטיח לעובדים שלכם חוויה לימודית אמיתית, ממנה יוכלו להפיק תובנות משמעותיות להמשך דרכם.